KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13351031
nr 1335 1031
Birgitta Möller. Signerad, daterad 1978. Olja på duk, 80x100cm
Utrop:
5.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 29 juni 2020
kl 19:34:50
23/6 17:32:08
29 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer